Mūsu stāsts

 

Piecu zvaigžnu, dizaina viesnīca "Promenade Hotel” atrodas vēsturiskā ķieģeļu ēkā paša Liepājas sirdī, tikai dažus metrus no tirdzniecības kanāla, dažu soļu attālumā no Baltijas jūras.

Viesnīca „Promenade Hotel” saviem viesiem piedāvā restorānu, SPA centru, 7 konferenču un pasākumu zāles ar kopējo ietilpību līdz 200 personām, kā arī 58 mājīgus, labiekārtotus numurus – sākot no standarta līdz lukss klases viesu istabām. Katrs viesu numurs mūsu viesnīcā ir īpašs, ar individuāli veidotu dizainu. Interjerā modernais apvienots ar klasiskām vērtībām, senatnīgais sastopas ar mūsdienīgo. Dabiskie materiāli - koks, ķieģelis, metāls, lins - rada siltu mājīguma sajūtu. Nav divu vienādu numuru, tāpat kā nav divu vienādu viesu – tādēļ katram viesim ir iespēja izvēlēties tieši viņa vēlmēm atbilstošāko. 

 

Numura cenā iekļautas brokastis, rīta fitnesa zāles apmeklējums, bezvadu internets, autostāvvieta un PVN 12%. 

 

Numura cena atkarīga no izvēlētās istabas kategorijas un datuma.

 

REZERVĒ PIE MUMS - VIENMĒR LABĀKĀ CENA!


 

Darījumiem

 

Viesnīcā pieejams daudzpusīgi aprīkots biznesa centrs, bezmaksas bezvadu internets, telpas konferencēm un sanāksmēm, lietišķo pusdienu ēdienkarte restorānā, bezmaksas autostāvvieta ar videonovērošanu, kā arī transfēra pakalpojumi.

 

Atrašanās vieta pašā Liepājas centrā nodrošinās to, ka ērti sasniegsit jebkuru pilsētas objektu. Ja nepieciešams doties ārpūs Liepājas, sabiedriskais transports pieejams tikai 100 m attālumā.

Atpūtai

Senatantīgi romantiskie un mājīgie viesnīcas numuriņi ļaus izbaudīt patiesu atpūtu no ikdienas steigas, paverot burvīgu skatu uz Liepājas promenādi un ostu.

 

Viesnīcas restorāns "Piano" iepriecinās ar nesteidzīgu atmosfēru elegantā vidē ar īstu gardēžu cienīgām maltītēm.

 

Aktīvas atpūtas piekritējiem piedāvājam arī dažādus sporta un izklaides pakalpojumus.

 

Viesnīca atrodas pašā vecpilsētas sirdī – blakus iecienītākajām Liepājas atpūtas vietām un tikai 15 minūšu gājienā no gleznainās balto smilšu pludmales un parka.

Ceļojumiem

Tiem, kuri vēlas patstāvīgi iepazīt Kurzemi, viesnīca "Promenade Hotel" būs īstā vieta.

Viesnīca atrodas pastaigas attālumā no Liepājas galvenajām apskates vietām, un tā ir lieliska izvēle kultūras entuziastiem, kas vēlas iepazīt Liepājas vecpilsētu.

 

kategorija kopš 2008

kategorija kopš 2008

Vēsture

Liepāja – pilsēta ar gadsimtiem senu un bagātu vēsturi. Teju deviņsimt gadu skarbajos Kuršu vēju un balto pludmales smilšu pulēta un jūras bangu auklēta, pilsēta joprojām saglabājusi senā Līvas ciema neatkārtojamo pievilcību. Daļa šīs senās piejūras zvejnieku, kuģotāju un ceļotāju pilsētas vēsturē ir arī viesnīcai „Promenade Hotel”.

 

Ostas apkārtnes vēsture sniedzas tālajā 18. gadsimta sākumā, kad divi turīgi vācu tirgotāji Lorencs Joahims Hike un Antons Vite organizēja vērienīgu kuģu kustību, sagaidot preču kuģus no tālām un eksotiskām zemēm. Ievestās preces – audeklus, labību un sāli – vācu tirgotāji glabāja lielajā, no tumšsarkanajiem ķieģeļiem celtajā ostas spīķera noliktavā, kas nu ir pārtapusi par “Promenade Hotel”.

Pateicoties savam ieguldījumam pilsētā, Hike un Vite Liepājas vēsturē ierakstījuši savu vārdu ne tikai kā bagāti tirgoņi, bet arī lieli labdari un filantropi, kas atbalstījuši piejūras pilsētas uzplaukumu. Pusotru gadsimtu pēc Hikes un Vites dzīves, ostas spīķera ēka kalpoja kā noliktava tirgotāju atvestajām precēm.

 

2007. gadā senā spīķera apkārtne piedzīvoja atdzimšanu, lai sagaidītu pilsētas viesus no tuvām un tālām zemēm nu jau jaunā veidolā. Šodien 18. gadsimtā celtais ostas spīķeris ir pārtapis modernā dizaina viesnīcā ar elegantu restorānu un mākslas galeriju. “Promenade Hotel’ nav tikai viesnīca – tas ir stāsts par tāliem ceļojumiem, ko turpina stāstīt vecās spīķera ēkas tumšsarkanie ķieģeļi, senlaicīgās koka sijas un grīdas dēļi. Lūkojoties no viesnīcas logiem, kuģi ostas kanālmalā turpina stāstīt seno stāstu par pasaules ceļojumiem, pēc kuriem vienmēr atgriezties mājās.